odkaz na kontakty firmy Energomontáže Votroubek s.r.o.
Společnost Energomontáže Votroubek s.r.o. provádí montáže, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení bez omezení napětí v objektech třídy A i B.
V těchto oborech je i držitelem certifikátu ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001 Součástí firmy je i projekční kancelář v oborech NN, VN a veřejného osvětlení. Dále nabízíme práce a pronájem techniky, kterou jsme vybaveni pro výstavbu elektrických a energetických zařízení.

Volné pracovní pozice v naší společnosti

V případě zájmu o volné pozice v naší společnosti využijte:

Kontakt na tel.: 605 212 596 nebo zasláním životopisu e-mailem na: jan.votroubek@energomontaze.cz

Kontaktní osoba: Ing. Jan Votroubek

Projektant liniových staveb

Náplň práce: projektování venkovních a kabelových vedení v rámci distribuční soustavy ČEZ Distribuce, a.s.

Požadujeme:

  • – elektrotechnické vzdělání zakončené maturitou
  • – Řidičský průkaz sk. B
  • – Znalost MS Office
  • – Alespoň částečná nalost SW AutoCAD nebo Microstation.

Vhodné i pro absolventy.

Elektromontér energetických zařízení

Náplň práce: výstavba venkovních a kabelových vedení v rámci distribuční soustavy ČEZ Distribuce, a.s. a Realizace veřejných osvětlení pro obce.

Požadujeme:

  • – Výuční list v oboru elektro
  • – Schopnost práce ve výškách
  • – Řidičský průkaz skupiny B, C výhodou

Ostatní dělnické profese

Náplň práce: stavební montér, řidič, jeřábník, bagrista

  • – Výhodou je vyučení v technickém oboru
  • – Jeřábnický, strojnický průkaz
  • – Řidičské průkazy B, C, T
Logo společnosti Energomontáže Votroubek s.r.o.
energomontáže votroubek Rychnov nad Kněžnou www.energomontaze.cz energomontáže votroubek Rychnov nad Kněžnou Všechna práva vyhrazena Energomontáže Votroubek s.r.o. ©2011 energomontáže votroubek Rychnov nad Kněžnou Vypracovalo studio EasyWay